Dziś jest Niedziela, 24 Czerwiec 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Emili i Jana
 

Czar miłosny

               Każdy z nas chciałby spotkać na swej drodze życiowej tą drugą osobę, idealną brakującą 'połówkę jabłka', z którą będzie nam dane spędzić resztę życia i poznać prawdziwy smak miłości. Nie wszyscy jednak mamy tyle szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze, aby natknąć się na tę drugą wymarzoną istotę. Co więc nam pozostaje? Możemy albo czekać w nadziei, że miłość jakoś nas sama znajdzie, albo też podjąć wyzwanie i zacząć działać w tym kierunku. Możemy albo zagłębiać się w smutku i przygnębieniu (bo wszyscy nasi znajomi kogoś mają, a Ty ciągle jesteś sam), albo też spróbować wyjść do ludzi – przełamać się i iść do miejsc, gdzie istnieje realna szansa kogoś nowego spotkać. Możesz też – zupełnie niezależnie od powyższych rozwiązań – posłużyć się drobnymi działaniami magicznymi, które mogą ci pomóc w odnalezieniu tej prawdziwej, jedynej miłości. 

*    *    *

Jeżeli nie masz jeszcze jasno określonego „obiektu westchnień" możesz posłużyć się tzw. Czarem Jabłka Miłości. Skuteczność tego niewinnie wyglądającego owocu przecież znamy już od dawna – bo od czasów Adama i Ewy.

Aby czar odniósł jak najlepszy efekt wybierz do tego rytuału tydzień podczas przybywania Księżyca. Przygotuj siedem dorodnych jabłek – na każdy wieczór po jednym i przez siedem kolejnych wieczorów postępuj tak jak opisane poniżej:

Przed pójściem spać weź do ręki jabłko.Zamknij na chwilę oczy i pogrąż się w spokoju.
Następnie otwórz oczy, paznokciem wyryj w skórce jabłkaserce, a następnie zjedz owoc. Pamiętaj jednak, aby podczas jedzenia jabłka jasno wizualizować swoje życzenie.
Jabłko Miłości

Jeżeli ten czar nie odniesie oczekiwanego skutku – można odprawić go ponownie po pewnym odstępie czasu (dajmy szansę zadziałać czarowi). Na pewno jednak nam nie zaszkodzi – wszak owoce to same witaminy ! Smile

*    *    *

Aby sprowadzić na naszą drogę życia miłość możemy także wykorzystać mały woreczek z ziołami sprowadzającymi miłość. Jeżeli umiesz posługiwać się igłą bądź maszyną do szycia przygotowanie tego czaru miłosne nie sprawi ci problemów.
 

Woreczek sprowadzający miłość Uszyj sobie sam mały woreczek (takiej wielkości, abyś mógł go cały objąć jedną ręką). Ważne jest przy tym, by w miarę możliwości, wykonać ten woreczek z materiału z włókien naturalnych.
Woreczek wypełnij kocimiętką oraz płatkami róż (tych ostatnich nie dawaj jednak zbyt wiele, aby zawartość nie spleśniała, a powietrze w naszym magicznym woreczku mogło krążyć swobodnie). Przy wkładaniu wypełnienia wizualizuj sobie ciekawy, pełen wzajemnej miłości związek z partnerem lub partnerką i... już! Noś woreczek przy sobie (np. w torebce), uśmiechaj do ludzi, a czar podziała Smile


*    *    *

Jeśli spotkaliśmy już osobę, na widok której serce nam drga i w brzuchu kłębią się całe chmary motyli – można wypróbować jeden z poniższych czarów. Wszystko zależy od stopnia naszej zażyłości z tą drugą osobą.

 

Napój miłosny

Do odprawienia tego czaru będziesz potrzebować 1l soku z winogron (lub 1l czerwonego wina), odrobiny cynamonu, skórki z dorodnej pomarańczy (należy najpierw ją umyć), dwie łyżki miodu oraz dwóch czerwonych świec.

Wszystkie wymienione powyżej składniki, a także narzędzie kuchenne, połóż na kuchennym stole. Pobłogosław je, a następnie rozpocznij przygotowywanie napoju wizualizując przy tym wyraźnie swoje życzenie. Uważaj jednak na to, aby samego siebie wizualizować jako osobę kochającą, godną miłości ponieważ tylko dzięki temu właściwa osoba zwróci na ciebie uwagę. Tę drugą osobę – twojego przyszłego partnera – wizualizuj tylko wtedy, gdy już cię z nią coś wiąże. Miłość

Litr soku z winogron wlej do garnka i podgrzej (ale uważaj, żeby się nie gotował). W czasie podgrzewania soku trzymaj nad nim obie ręce i poczuj nimi unoszące się do góry ciepło. Zamknij oczy i pogrąż się w spokoju.

Otwórz swój magiczny krąg. W tejże chwili możesz przywołać na pomoc pradawnych bogów oraz boginie odpowiadające za świat miłości (mogą to być: Afrodyta, Wenus, Freya), a następnie odwróć się w stronę kuchenki.

Uświadom sobie, że ciepło pod twoimi rękami, parujące z garnka, jest czystą energią miłości. Poczuj, jak tańczy ono w rondlu. Usłysz, jak szepcze, śmieje się, chichocze ( i również chichocz razem z nią). Siła miłości jest bowiem czystą radością życia, wymień więc tę siłę i poczuj , jak bardzo jesteś głodny miłości. Ciągle powtarzaj to i jednocześnie wizualizuj siebie jako szczęśliwą osobę, kochaną i kochającą, nie koncentrując się jednak na określonym partnerze.

Napój miłosny Powoli otwórz oczy (pilnuj jednocześnie, aby twój sok się nie gotował).
Do podgrzanego soku z winogron dodaj odrobinę cynamonu, dwie duże łyżki miodu oraz startą skórkę z pomarańczy. Przykryj garnek pokrywką bądź drewnianą deską i wyłącz palnik. Zamknij ponownie oczy i wizualizuj, jak wszystkie składniki umieszczone w garnku, łączą się mnożąc jednocześnie swoją siłę i moc...Przyrządziłeś właśnie silny napój miłosny...

Otwórz swój krąg.
 

Jeżeli chcesz od razu wypróbować swój napój miłosny, nalej go do kubka i postaw go pomiędzy dwiema czerwonymi świecami. Zapal te świece, a następnie weź kubek w obie ręce i trzymaj je między świeczkami. Wizualizuj w tym czasie wszechogarniającą, rozgrzewającą i – jeżeli tego pragniesz – namiętną miłość. Następnie zacznij pić sok, wizualizując sobie jednocześnie swoją osobę jako godną miłości.

Jeżeli chcesz później wypróbować swój napój miłosny – schłodź go powoli (w lodówce można przechowywać go co najmniej jeden tydzień). Wieczorem – przed pójściem spać – pij kubek podgrzanego napoju, pamiętając o wizualizacji swojego celu.
Uwaga: ten napój miłosny możesz też przygotować dla kogoś innego – nie tylko dla samego siebie Smile

*    *    *

Jeżeli mamy do dyspozycji kamienie, minerały możemy spróbować posłużyć się nimi w uprawianiu magii miłosnej. Posiadając kwarc (i ewentualnie mały kawałek kryształu) możemy odprawić rytuał o nazwie Czar miłosny. 

Do wykonania tego czaru niezbędne będzie wykonanie medytacji w twojej sypialni z użyciem różowego kwarcu. Jeżeli czarujesz po to, aby odnaleźć nową miłość – przygotuj także mały kryształ i wykonuj również z jego użyciem poniższe czynności. Usiądź wygodnie na łóżku (możesz też leżeć, ale uważaj, aby nie być zbyt zmęczonym, bo zaśniesz podczas rytuału). Zamknij oczy i pogrąż się w spokoju.

Połóż sobie różowy kwarc na sercu (lub jeśli siedzisz – przytrzymaj go w tym miejscu mocno jedną ręką) i poczuj jak robi się pod nim ciepło, a twoje serce przepełnia się miłością bądź wypowiadaj sentencję w stylu: „ Kocham cię, .....(tu wstaw imię).

różowy kwarc

 Nie jest przy tym ważne do kogo kierujesz wypowiadane słowa – może to być członek rodziny, przyjaciel czy zwierzątko domowe. Ważne jest, abyś rozdawał swoje uczucie miłości, a słowa o uczuciu możesz kierować do kilku obiektów po kolei. Jeżeli nikt więcej nie przychodzi ci do głowy – rozkoszuj się przez kilka chwil uczuciem całkowitego wypełnienia miłością, a następnie powróć do swojej codziennej świadomości.
Różowy kwarc włóż pod poduszkę. Jeżeli życzysz sobie nowej miłości – połóż koło niego mały kryształ, który wcześniej odpowiednio zaprogramowałaś wyobrażeniem miłości. Jeżeli chcesz podtrzymać obecny związek – podaruj partnerowi lub partnerce do włożenia pod poduszę wypełniony miłością różowy kwarc.

 

autor: Ewa Pichalska
w interpretacji U.Ascher, "Czarujące kobiety. Magia w życiu codziennym"


 

Nowy horoskop dla każdego dnia

Horoskop w astrologii to przepowiednia sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich.
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
Ryby
Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
Rak
Rak
Panna
Panna
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
Lew
Lew

Reklama na MegaSennik.pl