Dziś jest Czwartek, 26 Kwiecień 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Marcelin i Marii , Marzeny
 

Czar pieniężny

Jak często zastanawiasz się: Skąd wziąć pieniądze na to czy tamto? Jak wyrobić się ze swymi wydatkami, aby starczyło do 1-go? A czy przyszło ci do głowy pomyśleć o tym, co można zrobić by pomóc losowi i sprawić, aby pieniądze bardziej się do ciebie garnęły? Oczywiście – warto podejmować nowe aktywności zawodowe, by zwiększyć swoje przychody, ale również warto wspomóc los i czuwające nad nami dobre gwiazdy i zastosować Czar Pieniężny.

 

Do wykonania tego czaru wykorzystuje się tak zwane „naczynie przodkiń", które wg przekazów ma po prostu rodzić pieniądze. Stanowi ono bowiem połączenie miedzy światem materialnym a niematerialnym. Jest swego rodzaju formą matczynego łona przeznaczonego do kwestii związanych z pieniędzmi.

 

Do wykonania własnego „naczynia przodkiń" możesz przeznaczyć zwykłą, niepowlekaną, glinianą doniczkę. Pozostaw ją w stanie naturalnym lub pomaluj ją farbami w takie wzory i kolory, jakie ci się podobają (nie muszą to być koniecznie wykonane z artystycznym kunsztem wzory celtyckie czy nordyckie; namaluj po prostu to, co ci się podoba).
Następnie wsyp do naczynia ziemię (może to być ziemia z miejsc, w których miałeś okazję być lub po prostu ziemia z okolicy twojego domu). Wystarczy nasypać jej tyle ile się zmieści na szerokość dłoni.
Kiedy ziemia znajdzie się już w naczyniu, włóż do niego przedmioty, które twoim zdaniem są związane z bogactwem: biżuterię, monety, kamienie szlachetne, rośliny czy zioła.
Gdy już wszystko znajdzie się w naczyniu, usiądź z nim w siadzie skrzyżnym przed swoim miejscem mocy. Postaw naczynie na skrzyżowanych nogach i obejmij je rękami. Zamknij oczy i pogrąż się w spokoju. Następnie wizualizuj sobie to, jak w twoim naczyniu następuje przejście z tego świata do tamtego, a wszystko co wkładasz do naczynia zmienia się, pomnażając twoje bogactwo.
Po zakończeniu wizualizacji odetchnij głęboko i jeśli jesteś gotowy – powróć do codziennej świadomości.
Otwórz oczy.

Przykryj naczynie drewnianą lub korkową podkładką. Następnie odstaw je w miejsce, gdzie bez przeszkód będzie mogło 'pracować'. 

 

Czar pieniężny

 

Do tego naczynia wkładaj rachunki do zapłacenia i ostatnie grosze, kiedy brakuje ci pieniędzy. Nie oczekuj jednak, że od razu wygrasz milion w toto-lotka, ale nie bądź zdziwiony jeśli i to Ci się przytrafi Smile


autor: Ewa Pichalska 
w interpretacji U.Ascher, "Czarujące kobiety. Magia w życiu codziennym"