Dziś jest Sobota, 23 Czerwiec 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Wandy i Brygidy , Józefa
 

Czar pieniężny

Jak często zastanawiasz się: Skąd wziąć pieniądze na to czy tamto? Jak wyrobić się ze swymi wydatkami, aby starczyło do 1-go? A czy przyszło ci do głowy pomyśleć o tym, co można zrobić by pomóc losowi i sprawić, aby pieniądze bardziej się do ciebie garnęły? Oczywiście – warto podejmować nowe aktywności zawodowe, by zwiększyć swoje przychody, ale również warto wspomóc los i czuwające nad nami dobre gwiazdy i zastosować Czar Pieniężny.

 

Do wykonania tego czaru wykorzystuje się tak zwane „naczynie przodkiń", które wg przekazów ma po prostu rodzić pieniądze. Stanowi ono bowiem połączenie miedzy światem materialnym a niematerialnym. Jest swego rodzaju formą matczynego łona przeznaczonego do kwestii związanych z pieniędzmi.

 

Do wykonania własnego „naczynia przodkiń" możesz przeznaczyć zwykłą, niepowlekaną, glinianą doniczkę. Pozostaw ją w stanie naturalnym lub pomaluj ją farbami w takie wzory i kolory, jakie ci się podobają (nie muszą to być koniecznie wykonane z artystycznym kunsztem wzory celtyckie czy nordyckie; namaluj po prostu to, co ci się podoba).
Następnie wsyp do naczynia ziemię (może to być ziemia z miejsc, w których miałeś okazję być lub po prostu ziemia z okolicy twojego domu). Wystarczy nasypać jej tyle ile się zmieści na szerokość dłoni.
Kiedy ziemia znajdzie się już w naczyniu, włóż do niego przedmioty, które twoim zdaniem są związane z bogactwem: biżuterię, monety, kamienie szlachetne, rośliny czy zioła.
Gdy już wszystko znajdzie się w naczyniu, usiądź z nim w siadzie skrzyżnym przed swoim miejscem mocy. Postaw naczynie na skrzyżowanych nogach i obejmij je rękami. Zamknij oczy i pogrąż się w spokoju. Następnie wizualizuj sobie to, jak w twoim naczyniu następuje przejście z tego świata do tamtego, a wszystko co wkładasz do naczynia zmienia się, pomnażając twoje bogactwo.
Po zakończeniu wizualizacji odetchnij głęboko i jeśli jesteś gotowy – powróć do codziennej świadomości.
Otwórz oczy.

Przykryj naczynie drewnianą lub korkową podkładką. Następnie odstaw je w miejsce, gdzie bez przeszkód będzie mogło 'pracować'. 

 

Czar pieniężny

 

Do tego naczynia wkładaj rachunki do zapłacenia i ostatnie grosze, kiedy brakuje ci pieniędzy. Nie oczekuj jednak, że od razu wygrasz milion w toto-lotka, ale nie bądź zdziwiony jeśli i to Ci się przytrafi Smile


autor: Ewa Pichalska 
w interpretacji U.Ascher, "Czarujące kobiety. Magia w życiu codziennym"

 

Nowy horoskop dla każdego dnia

Horoskop w astrologii to przepowiednia sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich.
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
Ryby
Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
Rak
Rak
Panna
Panna
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
Lew
Lew

Reklama na MegaSennik.pl