Dziś jest Czwartek, 26 Kwiecień 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Marcelin i Marii , Marzeny
 

Horoskop na nowy rok 2014!

Co nas czeka w 2014 roku? Jaki to bedzie rok dla mnie? Już teraz przeczytaj horoskop dla twojego znaku zodiaku.


Koziorożec (21.XII - 21.I)

W 2014 roku, więcej będzie na ciebie spływało dobra niż w ostatnich latach. Musisz jednak zacząć to widzieć, bo los chce czuć od ciebie wdzięczność za to czym cię obsypuje. Nie szukaj dziury w całym i staraj się na więcej tolerancji dla pozostałych. Nie wymagaj ale dawaj a wtedy dobro powróci do ciebie. Najtrudniejszy będzie dla ciebie start roku, mogą pojawić się dolegliwości jelitowe ale przy pomocy specjalistów szybko się z tym uporasz. W następnych miesiącach dbaj o to co jesz a wszystko się unormuje. Rodzina będzie cię wspierać i poczujesz się ważną dla nich osobą, doceń to!


Wodnik (21.I   - 21.II)

Samotne wodniki w roku 2014 mają szansę ulokować swoje uczucia we właściwym miejscu. Będziecie szczęśliwe i kochane i dzięki temu wasz nastrój będzie w pełni pozytywny i często będzie gościł uśmiech na waszych twarzach. Takie nastroje przyciągają znacznie więcej powodów do radości. Taki to będzie ten nowy rok dla was. Wiele ciepła, miłości i radości. W lecie uważajcie na kończyny i nie ponoście za wiele jeśli nie trzeba. Zawsze należy sobie ułatwiać życie.


Ryby (21.II  - 21.III)

Wiele jest do przemyślenia w uczuciach. Nie upieraj się przy swoim twierdzeniu. Skoncentruj się znacznie na tym co robisz. Pamiętaj, że dobra passa nie będzie trwać zawsze. Na brak powodzenia u płci przeciwnej nie będziesz narzekać. Idź śmiało do przodu. Problemy dotyczące obecnego związku wprowadzą w Twoje życie nieco niepokoju. Pamiętaj, że krzykiem i złością niczego nie zdobędziesz. Sprawy osobiste nie powinny Cię teraz odganiać od pracy. Ananas przyspieszy zrzucanie kilogramów. Wskazane są ćwiczenia umożliwiające odzyskanie utraconej energii. Drobne różnice zdań i niepowodzenia mogą dotrzeć głównie współpracy z innymi.


Baran (21.III - 21.IV)

Baran to znak o walecznym charakterze. Osoby urodzone pod tym znakiem zawsze wiedzą czego chcą, co potwierdza miniony rok. Odkrywają nowe drogi i bodźce. W nadchodzącym roku ważne będzie, aby trochę odpuścić w pracy i być bardziej cierpliwym. Typowa dla Baranów lekkomyślność, tym razem nie będzie dobrym sposobem na podejście do problemów.
W marcu poczujesz przypływ nowej, pozytywnej energii. Możesz być trochę nieuważny, nie będzie łatwo skoncentrować się na jednej rzeczy. Po kilku próbach przyjdzie sukces przy próbie tworzenia czegoś nowego, a jak wiesz kreatywność nie zna granic. Dlatego powinieneś wykorzystać tą szanse, a sukces przyjdzie niespodziewanie.
Jeśli jesteś samotny nie trać nadziei i poproś znajomych o wsparcie lub udaj się do psychologa. Twój punkt widzenia może być zniekształcony a twoje zachowanie zbyt pochopne. Pamiętaj, nie strać najbliższych przyjaciół.


Byk (21.IV - 21.V)

Rok 2014 to rok wielu wątpliwości. Non stop będą tobą targały emocje i niczego nie będziesz pewien. Postaraj się uwierzyć przynajmniej, że masz wokół siebie ludzi na których możesz zawsze polegać, to doda ci pewności siebie i trochę stabilizacji. Pilnuj się też solidnie z eksplozjami zazdrości, bo to może spowodować wielomiesięczną ciszę w domu, a tego najmniej ci teraz potrzeba. W ostatnim kwartale roku uważaj na sprawy żołądkowe, nie jadaj zbyt ostro i nie stosuj mocnych diet.

 

Bliźnięta (21.V - 21.VI)

Rok 2014 będzie sprzyjał załatwieniu starych spraw. Najlepiej jak będziesz sukcesywnie wypychać to co zostało dawno zaszufladkowane. Wszystko będzie układało się dobrze i kończyło sukcesem, ale nie będzie się załatwiało samo i będzie to trwało dość długo. Jednak kluczowy jest wynik końcowy a tu możesz mieć pewność sukcesu. W życiu osobistym będzie stałe napięcie. Twój partner życiowy nie będzie miał dla ciebie zrozumienia, co wprowadzi cię w smutny nastój. Postaraj się zapanować nad tym, bo najważniejsze jest twoje dobre samopoczucie. Postaraj się poszukać wsparcia i zrozumienia w innym otoczeniu.

 

Rak (21.VI - 21.VII)

Rok 2014 dla urodzonych pod znakiem raka nie będzie wnosił nic nowego. Wasze tymczasowe życie będzie przebiegało raczej nudno i bez żadnych sensacji. Postaraj się jednak nie obiecywać czego nie możesz spełnić i z wielką rozwagą składaj długie deklaracje. W życiu rodzinnym na początku roku możesz mieć duże napięcie, pamiętaj aby nie robić nic pochopnie i nie pakuj torb póki nie porozmawiacie w spokoju. Wszystko da się wyjaśnić tylko wymagana jest rozmowa i więcej zrozumienia dla słabostek innych. Zostaw dumę w kieszeni i jeśli będzie taka potrzeba wyciągaj rękę na zgodę.

 

Panna (21.VIII- 21.IX)

Panny w roku 2014 będą dość szczęśliwe, będą czuły jak z dnia na dzień problemy znikają i wszystko układa się dla nich pomyślnie. Właściwie to będzie rok pełny sukcesów! Musisz dbać jednak o stosowne odżywianie i więcej przebywać na świeżym powietrzu. wieczorne spacery przed snem – nawet w okresie zimowym niech ci codziennie towarzyszą. Musisz na początku roku dokładnie zastanowić się jakie cele chcesz w tym roku osiągnąć i najlepiej przygotować sobie dobry plan działań, szkoda aby to zaprzepaścić skoro w tym roku wszystko będzie szło jak po maśle. Tylko brać i korzystać!

 

Waga (21.IX - 21.X)

Wagi w roku 2014 powinny zdecydowanie zwolnić tempo życia. Nie musisz mieć od razu wszystkiego, lepiej jeść małymi krokami, wtedy człowiek jest zdrowszy i lepiej wszystko smakuje. Niech to będzie dewizą na ten rok dla wag. Nie spiesz się z dokonywaniem decyzji i wszystko staraj się starannie przeanalizować, to pozwoli ci ten rok przejść w spokoju i bez niepotrzebnych stresów. Jeśli jesteś samotną wagą ten rok może przynieść ci ogromną miłość, która trwać będzie do końca twojego życia. Taka miłość pojawi się przed październikiem a może nawet w końcowych dniach lata. Musisz dbać o nią i nie być egoistą. Na dobre relacje w związku trzeba zapracować.

Skorpion (21.X - 21.XI)

W 2014 roku musisz zadbać o dietę, bo w innym wypadku możesz mieć problemy z mięśniami i układem krwionośnym. To co obecnie kupujemy w sklepie nie ma zbyt dużo witamin, zrób więc badania i uzupełniaj braki, to uchroni cię przed osłabieniem formy. W połowie roku szuje się wyjazd, ale warunek jest abyś wykazał więcej odwagi. Poświęć ten rok także na załatwianie starych nieporozumień i pogodzenie się z przeszłością. Na pokorze ludzie zwykle wychodzą najlepiej, w myśl przysłowia, że pokorne ciele dwie matki ssie – niech to przysłowie stanie się twoją całoroczną dewizą.

 

Strzelec (21.XI - 21.XII)

Strzelce w 2014 roku będą pełne siły i świetnych, kreatywnych pomysłów. Musicie śmiało wprowadzać je w życie i z podniesioną głową iść do przodu. Wszystko będzie układało się po waszej myśli. Musicie jedynie wykazywać więcej tolerancji i starać się iść na kompromisy w rodzinie. Nie wszystko będzie wiecznie na wierzchu. Czasem musicie ustąpić dla dobra sprawy i dać się innym wykazać, zaoszczędzicie sobie niepotrzebnych stresów i rodzinnych pretensji. W tym roku strzelce, które popadły w finansowe problemy będą mogły liczyć, że wszystko się ustabilizuje. Powoli ale sukcesywnie będziecie wychodzić z zadłużeń. Z końcem roku wszystko będzie już pozamiatane i osiągniecie finansowy spokój i stabilny portfel.

Lew (21.VII -21.VIII)

W 2014 roku zgodnie z tym, co symbolizuje ich opiekuńcza planeta, Lwy będą błyszczeć i będą podziwiani. Często prowadzi to do pewnej pompatyczności w stylu ich przysposobienia i myślenia. Energią napędową działań Lwa jest ambicja będąca wynikiem wielkiego poczucia własnej wartości, co stymuluje próżność i wewnętrzną potrzebę imponowania reszcie. Lew pozbawiony możliwości brylowania w towarzystwie staje się nieszczęśliwy i zgorzkniały. W tym znaku skupiają się mocne cechy psychiki ludzkiej. Silna wola, odwaga, energia, umiejętność wykorzystywania własnych talentów i możliwości, przedsiębiorczość i świadomość wytyczonych celów. W sytuacjach kiedy jest to konieczne, Lew potrafi być prawdziwym tytanem pracy. Dla uzyskania koniecznego wsparcia dla swoich pomysłów, czasami przejawia skłonności dominowania nad współpracownikami.