Dziś jest Czwartek, 26 Kwiecień 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Marcelin i Marii , Marzeny
 

Horoskop na nowy rok 2015!

2015 - Bedzie to rok pełen ognia i namiętności, i mamy do wyboru, w jaki sposób pasją jest stosowana. Jeśli nie będziemy uczestniczyć, świat nie będzie czekać na Ciebie. W tym roku musimy skupić się na naszych osobistych pasji i przybliżenia ich do spełnienia.

Jeśli byłaś przemęczona, to nowy rok jest do wypoczynku i pracy ze spokojniejszym, wewnętrznie cichym miejscu. 
Skup się na tych kilku rzeczy, które najgłębiej dotykają serca i duszy, cierpliwie rozwiązuj problemy.

 

Koziorożec (21.XII - 21.I)

2015 - To rok obfitujący w sukcesy zawodowe i towarzyskie. Poznasz dużo nowych ludzi, Twoje finanse bardzo się poprawią a za sprawą awansu dzięki wytrwałej pracy. Bardzo możliwe, że dostaniesz stanowisko o którym marzysz od lat lub odnajdziesz swoje miejsce w obecnej pracy. Sporo nowych znajomości rozwinie się w drugim kwartale tego roku za sprawą pewnego wyjazdu. Delegacja a może urlop? A dlaczego nie jedno i drugie? Układ planet zapowiada szczególną głębszą niż zwykle znajomość z bardzo wpływowym Lwem. Mniej na uwadze jednak opinie znajomych – ich osądy nie często będą trafne, dlatego też podążaj za głosem serca i sumienia w taki sposób, żebyś nie miał żalu do nikogo, jeśli zrobisz jakiś błąd. Życie osobiste też może się dobre rozwinąć, jeśli na to pozwolisz. Sytuacje z dawnych lat mogą na Tobie ciążyć, ale Wenus w tym roku będzie ochraniać Twoje uczucia i życie emocjonalne. Nie bój się poważniejszych relacji i postaraj się rozwijać w tym kierunku a możliwe, ze spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy.

 

Wodnik (21.I   - 21.II)

W roku 2015 szykuje się sporo zmian w życiu zodiakalnego Wodnika w nadchodzącym roku. Szczególne zmiany w życiu osobistym Twoje obecne relacje z partnerami, jeśli były ustabilizowane, teraz mogą wprowadzić troszkę zamieszania. Wszystkiemu winny będzie ktoś z spod znaku Panny lub Koziorożca. Bądź ostrożny w kwestii swoich emocji i postaraj się panować, ponieważ możesz wpaść w kłopoty, co będzie rzutować na cały rok. Jeśli chodzi o pracę to pierwsza połowa tego roku powinna obyć się bez większych problemów – brak  sukcesów zawodowych będziesz tłumaczył stabilnością , co spowoduję , że relacje z nowo poznanymi osobami będą spokojne i stabilne. Trzeba jednak uważać na wspomniane już znajomości z Panną bądź Koziorożcem. Jeśli Twoje życie osobiste uznajesz za sukces, trzymaj się go, bo zaryzykujesz dużo i to się odbije na Twojej pracy, od której od jakiegoś czasu oczekujesz przecież jakiś zmian. Jeśli nie chcesz ryzykować utraty motywacji i stabilności uczuć – uspokój się i postępuj cały czas odpowiedzialnie. Może Ci w tym pomóc z pewnością niemalże brak problemów w życiu zdrowotnym – spędzanie wolnych chwil na spacerach z rodziną orz zdrowy styl życia.

 

Ryby (21.II  - 21.III)

Jeżeli zodiakalne ryby w poprzednim roku narzekały na nudę, brak perspektyw i za mało ciekawych znajomości, to ten rok nowy rok 2015 będzie zdecydowanie lepszy, jeśli uwierzysz w siebie, będziesz się cieszył z małych sukcesów i nie będziesz przejmował się każdą porażką. Więcej pozytywnej i konstruktywnej samokrytyki, sprawi, że zrozumiesz jakie popełniasz błędy. Poszukuj nowych relacji wśród osób spod znaku Strzelca, Skorpiona i Panny. Uważaj zdecydowanie na Barana, Wodnika i Lwa. Te znaki mogą pogłębić Twoje problemy jeśli chodzi o kompleksy i jeżeli wolisz tego uniknąć stosuj się do rad tych osób, co do których intuicja mówi Ci, by ufać. Zapamiętaj swoje reakcje i dokładnie analizuj każde kolejne a zauważysz ile stoi przed Tobą możliwości. Z początkiem roku będziesz miał okazję poznać ciekawego Skorpiona. Który może troszkę prześwietlić Twoje działania. Nie odczytuj tego jednak jako wtargnięcia w Twoje osobiste życie, a jedynie jako dobrą radę. Twoje zdrowie jest w bardzo dobrej kondycji, ale nie zaszkodzi zregenerować się przed wakacjami – letnie słońce poprawi Twój nastrój a układ planet otworzy Ci drogę do różnych nowych możliwości – Twoje życie osobiste bardzo się polepszy za sprawą sympatycznej Wagi, jeśli jej na to pozwolisz.

 

Baran (21.III - 21.IV)

Rok 2015 będzie dla Barana bardzo przełomowy. Będzie Wam towarzyszył spokój ducha w temacie rodzinnych spraw, choć będą one kosztować sporo wyrzeczeń. Poznasz dużo nowych ludzi, którzy zmienią Twoje nawet najbardziej konserwatywne poglądy. Rok 2015 to też rok wielu nowych wyzwań, zwłaszcza w życiu zawodowym. Bardzo możliwe założenie biznesu z osobami spod znaku Koziorożca, Strzelca lub Wagi (znak Bliźniąt nie będzie sprzyjający). Radzimy uważać na zdrowie, ponieważ układ planet, szczególnie Merkurego i Saturna, na tych 365 dni będzie trochę zagrażał kondycji fizycznej. Dadzą się we znaki również napady melancholii związane z nadmiernym myśleniem o sprawach osobistych, które powrócą na przełomie zimy i wiosny. Wakacje będą należeć do spokojnych i leniwych, jeżeli tylko osoba spod znaku Barana wywiąże się ze wszystkich swoich zadań zawodowych. Na początku roku przyjdzie znaczna poprawa, która nadejdzie w parze z nową, świetną posadą zawodową lub awansem. Osoby spod znaku Wodnika i Strzelca mogą okazać się dla Barana bardzo wyrozumiałe, przyjazne i otwarte na wszelkie tematy, zwłaszcza te osobiste. Wskazane jest szczególnie uważać na osoby spod znaku Wagi, Panny, Lwa i Raka – Barana może uwieść jeden z tych znaków, dlatego należy mieć oczy szeroko otwarte i zachować ostrożność i dystans w kontaktach z nimi. Koniec roku przyniesie sporo nowin na temat osób z dalszej rodziny Barana.

 

Byk (21.IV - 21.V)

2015 - Dla Byka okaże się to rok dobrych zarobków i kondycji fizycznej. Sam początek będzie bardzo owocny jeśli chodzi o sprawy zawodowe – szef znacznie bardziej Cię doceni a jeżeli sam posiadasz firmę, poczujesz znaczący przypływ energii na najbliższe miesiące. Pomoże Ci w tym osoba spod znaku Barana bądź Wagi a układ Merkurego obieca ochronę przed złym działaniem ze strony Lwa i Wodnika. Połowa roku upłynie pod znakiem spokojnych wakacji , o ile zabierzesz ze sobą osoby wyłącznie bliskie i zaufane. Zdrowie będzie się trzymać osób spod znaku Byka tak dobrze, że mogą sobie pozwolić na odrobinę fizycznego lenistwa, natomiast nie warto ignorować wolnych chwil i należy utrzymywać zdrową kondycję fizyczną przez cały czas. Uczucia Byka będą wystawione na kilka ważnych prób – możliwe są zaloty ze strony uwodzicielskiej Wagi lub rezolutnego, albo rozmarzonego Lwa. Układ planet będzie korzystnie wpływał na romantycznego duchowa tych relacji, ale warto cały czas utrzymywać bezpieczny dystans aby uniknąć rozczarowań.

 

Bliźnięta (21.V - 21.VI)

Ten 2015 rok będzie dla Bliźniąt ważny ze względu na zmiany w życiu prywatnym. Osoby spod tego znaku mogą oczekiwać sporej ilości nowych znajomości i to fascynujących, bo bardzo wpływowych na długie lata. Szczególnie możliwe są nowe relacje z osobami spod znaku Barana, Bliźniąt, Lwa i Ryb. Te ostatnie mogą okazać się bardzo pomocne w przypadku spraw bardzo prywatnych a częściowo mogą mieć dużo racji nawet sprawach zawodowych – warto posłuchać ich intuicji. Finansowo natomiast będzie to rok jak sinusoida – po okresie suszy powrócą całkiem dobre zyski, ale ważne by były poparte sumienną pracą, której w tym roku będzie pod dostatkiem. Ważna więc jest wewnętrzna harmonia i spokój. Układ planet, zwłaszcza wpływ Wenus i Merkurego będą grały ważne role w życiu uczuciowym Bliźniąt. Początek roku nie będzie jednak sprzyjał takim relacjom, ale okres wakacyjny może okazać się niezwykle korzystny, zarówno w tymczasowe romanse jak i trwałe związki – wszystko będzie zależało od tego, w czym osoby spod znaku Bliźniąt uznają za priorytet. Wpływ Księżyca może pod koniec roku bardzo namieszać w sprawach zawodowych, dlatego też trzeba podjąć wszelkie środki, by nie stracić wysokich szans na awans i podwyżkę.

 

Rak (21.VI - 21.VII)

Rok 2015 będzie dla Ciebie rokiem przełomowym, w kwestii finansów, uczuć jak i siły fizycznej. Zodiakalne Raki poznają wiele interesujących osób, zwłaszcza spod znaku Koziorożca i Ryb. Pierwsza połowa roku to drobne zmiany w życiu zawodowym – awansu czy podwyżki raczej się nie spodziewaj, ale na pewno warto pokazać się szefowi z lepszej strony, dzięki temu zyskasz w jego oczach co zaprocentuje na przyszłość. Twoja wrażliwość i uczuciowość może odbić się trochę na Twojej równowadze psychicznej, ale Mars będzie chronił Twoje relacje i nawet z najtrudniejszych sytuacji wyjdziesz obronną ręką. Nie będziesz mógł na pewno narzekać na zdrowie, jeżeli tylko będziesz o siebie dbać. Osoby spod znaku Barana bądź Panny mogą mieć znaczenie w Twoim życiu osobistym. Uważaj jednak – na przełomie roku możesz być zbyt uległy nawet na słabe sygnały płci przeciwnej i możliwe, że wplączesz się w skomplikowane relacje. Jeśli potrzebujesz pomocy to szukaj jej u osób spod znaku Skorpiona a wszystko się ułoży. Finanse oczywiście zależą od tego jak bardzo przyłożysz się do pracy – nie grozi Ci jednak jej utrata, ponieważ Twoje zaangażowanie, mimo iż nie takie duże, zaowocuje kilkoma miłymi niespodziankami.

 

Panna (21.VIII- 21.IX)

Rok 2015 będzie bardzo dobry dla Panny. Mimo iż początek może sugerować co innego, jednak należy mieć świadomość tego, że upadki są zawsze po to, aby wstać i podjąć ponowną walkę. Początek roku może być drobnym zawirowaniem w pracy, ale warto patrzeć w przyszłość i poszukać rozwiązań długotrwałych. Zdrowie będzie dopisywało, jednak póki trwa zima, lepiej się oszczędzać. Parę wizyt u lekarza może Cie drogo kosztować a lepiej przeznaczyć oszczędności na upragnione wakacje latem. Finansowo obejdzie się bez problemów – bardzo możliwy awans i podwyżka w drugim kwartale. Wszystko się ułoży jeśli tylko odpowiednio przyłożysz się do pracy i obowiązków. W kwestii uczuć możesz być troszkę zawiedziony, dlatego nie spodziewaj się zbyt wiele i stawiaj tylko na sytuacje, których jesteś pewny. Nie pozwól się wciągać w małe spory, gdyż mogą urosnąć do rangi tych bardzo męczących i niepotrzebnie marnujących Twój czas. Pierwsza połowa roku minie w dość skomplikowany sposób, ale nie oznacza to braku szczęścia – wręcz przeciwnie – ciężkie wyzwania jakie na Ciebie czekają umocnią Twoją postawę i jeszcze lepiej ukształtują Twój charakter. Nie poddawaj się łatwo. Przyjazna Waga, dociekliwy Baran i spokojny, ale rezolutny Skorpion będą Cie wspierać w trudnych chwilach.

 

Waga (21.IX - 21.X)

Nadchodzący 2015 rok może być przełomowy jeśli chodzi o sprawy osobiste. Osoby z lat młodzieńczych mogą znów wrócić do Twojego życia i wprowadzić dużo zmian oraz zamieszania. Początek roku będzie jednak bardzo spokojny. Zarówno jeśli o życie zawodowe jak i te rodzinne, osiągniesz stan równowagi psychicznej i duchowej. Nie martw się drobnymi problemami osobistymi, bo te istotniejsze dopiero nadejdą w połowie roku – uważnie obserwuj przyjaciół i znajomych, postaraj się unikać większych zatargów a bez większych problemów staniesz się bardziej pewny siebie. Na wakacje zaplanuj wyjazd gdzieś daleko od domu, bo zmiana otoczenia i poznanie nowych ludzi wpłynie na Twoje życie osobiste oraz towarzyskie na całą drugą połowę roku. Jeśli chodzi o zdrowie to obejdzie się bez większych problemów, jednak zalecane są profilaktyczne wizyty u lekarzy. Zadbaj proszę bardziej o kondycję fizyczną i skorzystaj w wolnym czasie z okazji by trochę się poruszać i aktywnie spędzać dni.

 

Skorpion (21.X - 21.XI)

W 2015 roku skorpiony będą miały okazję sprawdzić się w tym w czym czują się najlepiej. Życie uczuciowe zawsze było skomplikowane, ale to nie znaczy, że tak musi pozostać. Zaufane osoby dla tego znaku to Lew, Byk, Koziorożec i Wodnik. Z początkiem roku nawiążesz kilka nowych i ciekawych relacji. Warto posłuchać dobrych rad od Byków i uważnie obserwować swoje życie towarzyskie. W pracy bardzo dużo obowiązków może odsunąć na dalszy plan sprawy życia uczuciowego, ale na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. Kilka zmian w kalendarzu i konsekwentność w działaniu pozwolą Skorpionom na wybrnięcie nawet z najbardziej trudnych sytuacji. Finansowo wszystko powinno ułożyć się bardzo dobrze, jednakże nie ominą Cie większe wydatki w połowie roku. Może zmiana mieszkania albo nowa fascynująca znajomość? Albo nawet wznowienie i zmiana relacji ze znajomą od lat osobą spod znaku Wodnika albo Strzelca.

 

Strzelec (21.XI - 21.XII)

Rok 2015 będzie dla Strzelca wyjątkowy, choć nie obędzie się bez dość silnych zawirowań emocjonalno-uczuciowych. Z początkiem roku nawiążesz kilka ciekawych znajomości. Bądź ostrożny jeśli chodzi o osoby spod znaku Barana lub Wagi, ale możesz śmiało rozmawiać o wszystkim. Ważne jednak, by nie angażować się zbytnio uczuciowo w relacje, które są niepewne lub bardzo świeże. Finansowo szykuję się spory zastrzyk gotówki, jednak nie będzie to fortuna i nie łatwo będzie coś odłożyć. Układ planet sugeruje, że mimo wszystko powinieneś oszczędzać, ponieważ w drugiej połowie roku będą Ci potrzebne dobre finanse na wydatki związane albo z życiem prywatnym (możliwy ślub a narzeczeństwo) lub jakaś inwestycja w siebie. W pracy staraj daj z siebie wszystko, ale zdecydowanie nie przesadzaj i uważaj na zdrowie. Wizyty u lekarza i tak niestety nie unikniesz ze względu na problemy zdrowotne, ale nie martw się tym zbytnio – dotyczą spraw dobrze Ci znanych lub lekkich przeziębień.

 

Lew (21.VII -21.VIII)

Szykuje się dużo zmian w tym roku 2015 dla Lwa. Szczególnie życie uczuciowe zmieni się szczególnie. Lew może poznać bardzo przyjemną Pannę, rezolutną Wagę bądź ciekawskiego Skorpiona. Na początku roku układ Merkurego i Księżyca względem Ziemi mówi klarownie – należy uzbroić się w cierpliwość  a odpowiednie osoby same się znajdą. W pracy także sporo zmian; na awans jeszcze nie pora, ale podwyżka jest bardzo prawdopodobna, w szczególności jeżeli będzie to zależeć od osoby spod znaku Strzelca. Niestety, zwrócić uwagę na zdrowie wraz z nadejściem wiosny – byle katar i wylądujesz na tydzień w łóżku a obowiązki w zaległości w pracy tylko się pogłębią. Zastrzyk gotówki na wakacje jest na wyciągnięcie ręki, jeżeli tylko osoby spod znaku Lwa nie będą wydawać pieniędzmi na lewo i prawo. Czas trochę zaoszczędzić i rozwiązać kilka finansowych problemów. Druga połowa roku będzie całkiem spokojna – przypomną się osoby poznane podczas wakacji a parę zmian w pracy wpłynie korzystnie na samopoczucie. Warto uważać na zdrowie i utrzymywać w dobrym stanie kondycje – przyda się zarówno do obowiązków w życiu zawodowym i jak i do walki z zimowym przeziębieniem.