Dziś jest Czwartek, 26 Kwiecień 2018. Z życzeniami imieninowymi zastukaj do Marcelin i Marii , Marzeny
 

Horoskop na Nowy Rok 2016!

Horoskop na rok 2016, oparty na astrologicznych sytuacji badanym okresie, daje nadzieję, że w ogóle, 2016 będzie żywy jasny i fascynujący czas, wypełnione dużą skalę i niezwykłych wydarzeń. Każdy z nas będzie mógł coś zyskać w nieubłagany cyklu wszechświata; coś, co będziemy zastanawiać się nad w sobie z głębokim i gorliwy światła.

Horoskop na nowy rok 2016Zgodnie z wschodniego systemu zodiaku, Monkey, metafizyczną postać czynnika antropogenicznego, będzie głównym patronem roku 2016. Innymi słowy, jest to nasz rok, rok ludzkości. 2016, rok Małpy, rozpocznie się 7 lutego 2016 według kalendarza wschodniego i koniec na 27 stycznia 2017 roku 2016 będzie rokiem Red Fire Monkey. Ogólnie rzecz biorąc, w chińskim horoskopie, Monkey odpowiada elementu Metalu, ten element nie istnieje w tradycyjnym zachodniej astrologii. Systemy tworzone w różnych częściach świata, w rzeczywistości, wzajemnie się uzupełniają. I musimy przyznać, że w tym przypadku, symbol 2016 roku jest małpa; to obraz stworzenia, że wzrosła ponad światem zwierząt, stał się królem tego świata, nie podporządkowując otaczającą rzeczywistość do swojej woli, ale uznając go, stając się częścią harmonijnego wszechświata. W związku z tym, filozofia Wschodniej jest znacznie głębszy i metaforyczne niż jeden Europejskiej.

Ważne jest dla nas, aby wiedzieć, że w 2016 roku gwiazdy i elementy będą sprzyjać badaczy, naukowców, poszukiwaczy przygód, każdy, kto zaprzecza bierność i ma tendencję do ciągłego odkrywania wszystkiego, co nas otacza. Oczywiście, nie oznacza to, że przeciętny człowiek w 2016 roku będzie "spadną" wszystkich pozytywnych tendencji; wręcz odwrotnie, ale tutaj wszystko jest kwestią percepcji i świadomości. Horoskopy z 2016 roku dla wszystkich znaków zodiaku i roku urodzenia wynika, że niezależnie od naszego zawodu, każdy z nas może (i powinna) dążyć do stałego postępu. Powiedział, że postęp ten może nabywać różne formy i kształty. Jedna osoba jest w celu utrzymania porządku w podwórzu ich domu, jest się wznosić wieżowce, a inny jest do zdobycia Everestu. I trudno powiedzieć, kto ma to, czego potrzeba, aby być bardziej naukowy, ponieważ w wielu przypadkach są one wymagane, aby pokazać niezwykłe umiejętności, precyzyjne obliczenia, wytrwałości, silnej woli i szereg innych cech. W 2016 roku zostanie otwarte nowe horyzonty dla każdego z nas, a im bardziej staramy się w górę, "im większa i szersza" świat będzie rosnąć wokół nas. Nietrudno się domyślić, że ten rok przyniesie wiele odkryć we wszystkich dziedzinach nauki. Oczywiście, musimy wziąć pod uwagę rolę prawa przyspieszenie postępu, ale to jest rok 2016, który będzie najbardziej istotne z punktu widzenia badań naukowych.

Mówiąc o życzliwości gwiazd, to jest prawie niemożliwe, aby zwrócić uwagę na element, który będzie jednoznacznie ustalić jej dominować w 2016 roku Każdy znak klasycznego (europejskim) systemu zodiaku astrologii posiada własne cechy i funkcje, które są warte rozważenia. Na przykład, znaki elementu ognia, które są znane z temperamentu i emocjonalnej strony, będzie zaskoczony, aby odkryć nowe możliwości przed nimi, a ich psycho-psychicznego (emocjonalne) energia otrzyma dodatkowy impuls ze względu na zwiększone Dynamika energii słonecznej w 2016 roku przeznaczono na znaki tej grupy. Po prostu, jeśli wcześniej przedstawiciele takich znaków jak Baran, Lew i Strzelec był ostatni "przejść się" na imprezie, teraz będziesz dosłownie iść dalej, nie zatrzymując się. Twoja energia życiowa będzie wiecznie optymistyczny! I nie ma to nic wspólnego z głośną muzyką, więc nie są spodziewane żadne bóle głowy. Powiedział, że jest, to lepiej użyć, nie nowe możliwości dla stron, ale na coś bardziej rozsądnego i racjonalnego.

Znaki element wody (Rak, Skorpion i Ryby) w 2016 roku będzie musiał przejść przez serię nieszczęść; ten będzie miał zastosowanie do ezoterycznych stronie życia. Możesz być w stanie przejść rytuał przejścia i będzie powierzyć jakieś tajne informacje lub jakiejś tajemnicy; istnieje duża szansa, że w 2016 roku będzie bardzo prawdopodobne, aby spełnić swoje marzenia przez całe życie. Innymi słowy, dla znaków wodnych systemu zodiaku, będzie to czas zrozumienia, świadomości i akceptacji pewnej ukrytej wiedzy, że nie każdy ma prawo położyć swoje ręce. Czy to dobrze, czy nie jest do każdego człowieka do decydowania. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że 2016 dać każdemu niemal nieograniczone możliwości w zakresie postępu duchowego, ale odpowiedzialny zwiększa się wprost proporcjonalnie do wzrostu twojej świadomości. Na przykład, jak wiele odpowiedzialność spoczywa na barkach mrówki? W rzeczywistości, wiele, ale w porównaniu do Słońca sfera odpowiedzialności mrówka jest naprawdę niewielka. I to nie ma nic wspólnego z tym, że mrówka jest żywą istotą, a słońce nie jest. Zjawiska te są w tej samej kolejności; wszystko na tym świecie jest. Jednak, odznaczają się one różne możliwości, które określają zakres ich odpowiedzialności.

Te znaki zodiaku elementu powietrza (Bliźnięta, Waga i Wodnik) w 2016 roku będzie wyraźnie doświadczyć żadnych problemów w ich "miłość życia". Oczywiście, wszystko tu jest bardzo indywidualne, a wiele zależy od rzeczywistych cech pozycji tego czy innego znaku zodiaku. Ale ogólnie rzecz biorąc, sfera stosunków osobistych będzie "mocne" strony życia objawów elementu powietrza. To nie znaczy, że jest mało prawdopodobne, aby "złapać", podczas gdy oszukuje. Nie mówimy o wyrozumiałość swoich "cielesnych pragnień", ale harmonijny związek z różnych faktów i sytuacji z udziałem Ciebie i innych znaczących. 2016 będzie romantyczny, delikatny, czuły i szczery. Być może będzie można napotkać kilka rozczarowań, ale nie przejmuj się; wszystko, co się stanie, tak jak powinien. A jeśli zostało zatopione przez ukochanej, to nie ma powodu, aby "wyrastają brody", "wziąć się w wysypisko", i stracić kontrolę nad swoim życiem. Być może nie są idealnie pasuje do siebie i ... dobrze, że miał wadę, że odmówił zauważyć.

Element Ziemi w roku 2016 będą podlegać wpływom gwiazd w znacznie mniejszym stopniu niż inne znaki zodiaku, choć nie byłoby nieracjonalne wspominając o zwiększonej dynamice wpływem Merkurego na przedstawicieli tej grupy. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że w sferze pracy i finansów, wszystko będzie "dobra" dla znaków zodiaku elementu ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) na tym etapie. Oczywiście, należy również wziąć pod uwagę aspekt osobowy. Innymi słowy, jeśli nic nie zrobisz, to jest mało prawdopodobne, aby wyszło coś dobrego. Czy wiesz, że w celu wypełnienia święty obowiązek do rodziny, to nie wystarczy do zrobienia potraw lub posiekać trochę drewna na podwórku? Wszystko jest o wiele ciekawsze i większe, a jeśli nie widzisz rzeczy w ten sposób, to nie znaczy, że to nie jest prawda. Znaki ziemi w 2016 roku zamiar poddać się "radykalne zmiany" w zakresie ich rozwoju duchowego.

Każdy Nowy Rok, czeka w naszych drzwiach, wymaga od nas przygotowania do niego z góry, jako że jest to złożony i dynamiczny okres w naszym życiu. Największe emocje wyzwalane jest przez pytań dotyczących sukces naszej polu zawodowym, jak i naszego życia osobistego: to będzie możliwe, aby poprawić nasz los, czy też nasze plany dla lepszej przyszłości zostać zniszczony? Życzymy szczęśliwego 2016 i chcesz zapomnieć o wszystkich kłopotach w swoim życiu! Niech każda chwila jest pełna miłości, czułości i szczęścia!